Kurtyny paskowe PCV Śląskie

Zdecyduj się na nowe kurtyny paskowe PCV – Śląskie już to zrobiło!

Jeśli planujesz kupić kurtyny paskowe PCV, Śląskie ma coś, co może Cię zainteresować. Nasza oferta różni się od tego, co możesz spotkać na rynku tym, że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kurtyny, które u nas zamówisz, będą idealnym rozwiązaniem dla Twojego magazynu, hali, chłodni, warsztatu, piwniczki, sklepu czy pracowni. Śląskie doskonale wie, że nasze kurtyny można wieszać dosłownie wszędzie. Co więcej, świetne materiały i precyzyjne wykończenie dają gwarancję długowieczności i niezawodności – niezależnie od warunków. Dlatego też takie kurtyny są inwestycją w przyszłość. Zbierają pozytywne komentarze i opinie w całej Polsce, ponieważ są lepsze pod każdym względem od tradycyjnych drzwi. Jeśli Ty także planujesz przerzucić się na kurtyny, możesz odetchnąć – jesteś we właściwym miejscu.

Zobacz kurtyny paskowe w naszym sklepie online

tel.+48 792 293 229kontakt@pcvexpert.plKontakt

Oferujemy Ci najlepsze na rynku kurtyny paskowe! Śląskie już się o tym przekonało

Jeszcze kilka lat temu o kurtynach paskowych prawie nikt nie słyszał. Oczywiście były używane w większych halach przemysłowych i magazynach, ale nikt nie spodziewał się, że już za kilka lat takie kurtyny staną się elementem codzienności. Każdy sklep spożywczy, samochód dostawczy czy prywatny garaż może być zaopatrzony w kurtyny paskowe. Śląskie już się o tym przekonało, teraz pora na Ciebie!

Decydując się na takie kurtyny, możesz liczyć na:

– ochronę przed wilgocią i innymi zanieczyszczeniami,
– dużo mniejsze straty zimnego powietrza,
– znaczącą redukcję hałasu,
– łatwe wydzielenie stanowisk pracy.

Takie udogodnienie na pewno przypadnie Ci do gustu. To z kolei przełoży się na efektywną i komfortową pracę. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na kurtyny paskowe, najwyższa pora to zmienić!

Komentarze (4)

 • Albert P. Odpowiedź

  Dobrze się prezentują i są mega praktyczne. Kurtyny paskowe PCV śląskie to nic innego jak najbardziej polecany produkt w moich okolicach. Dzięki za fachową obsługę.

  $ z $
 • Milosz Knapicki Odpowiedź

  Witam. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kurtyny paskowe świetnie sprawdzają się przy oddzieleniu stanowisk roboczych w moim magazynie. Są łatwe do utrzymania w czystości i zapewniają bezpieczeństwo moim pracownikom. Śląskie serdecznie poleca!

  $ z $
 • Julian Mruczyński Odpowiedź

  Nasze kurtyny paskowe PCV ze śląskiego łatwo się wieszało, więc to na plus. Dobrze chronią przed niepotrzebną wymianą powietrza między magazynem a chłodnią (wybraliśmy do tego specjalny rodzaj kurtyn).

  $ z $
 • 123Edgar Odpowiedź

  Witam. Okazuje się, że jeśli chodzi o kurtyny paskowe, to śląskie jest całkiem nieźle wyposażone w produkty wysokiej jakości. Zamówiłem do swojego magazynu kilka sztuk waszej firmy i jestem zadowolony. Bardzo szybki i wygodny montaż. Polecam.

  $ z $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *