Kurtyny paskowe Ciechanów

Oferujemy kurtyny paskowe. Ciechanów tu też jesteśmy!

Kurtyny paskowe sprawdzają się nie tylko w zakładach produkcyjnych, na halach magazynowych, chłodniach czy mroźniach. Ich odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz większość środków chemicznych sprawia, że kurtyny można wieszać również na zewnątrz. Wewnątrz pomieszczeń można je montować samodzielnie lub jako uzupełnienie już istniejących drzwi ograniczając utratę ciepła oraz nawiewanie zimnego powietrza przez otwarte drzwi. Ponadto, kurtyny chronią wnętrze pomieszczenia przed nawiewaniem kurzu, pyłu i brudu, a także owadów, co jest niezwykle ważne w przetwórstwie spożywczym. W tym wypadku szczególnie polecamy folię PCV dostosowaną do kontaktu z żywnością.

Montaż kurtyn paskowych jest niezwykle prosty i wykonywany przy pomocy systemu zawiesi grzebieniowych. Wieszak grzebieniowy należy zamontować do sufitu lub ściany, natomiast płytki mocujące – przytwierdzić do pasa. Następnie wystarczy zawiesić pasy, nakładając płytki mocujące na wieszak grzebieniowy. Wydaje się skomplikowane? Nasi fachowcy pomogą Ci w razie potrzeby!

Zobacz kurtyny paskowe w naszym sklepie online

tel.+48 792 293 229kontakt@pcvexpert.plKontakt

Sprawdzone kurtyny paskowe Ciechanów na indywidualne zamówienie

Umożliwiamy samodzielne skonfigurowanie wszystkich naszych produktów oraz indywidualne zamówienie kurtyn paskowych Ciechanów oraz ich wycenę. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne, ale oczywiście możesz wybrać kurtyny samodzielnie. Pamiętaj jedynie, że wybierając szerokość pasków PCV, powinieneś mieć na uwadze wysokość całej kurtyny oraz rodzaj i intensywność ruchy osób czy wózków widłowych.

Komentarze (4)

 • Karol Odpowiedź

  Ja zamówiłem kurtyny paskowe u Was z dostawą do Ciechanowa. Kurtyny sprawdzają się bardzo dobrze a ich powieszenie nie było takie trudne.

  $ z $
 • Borys Sokołowski Odpowiedź

  Moim zdaniem kurtyny paskowe to super sprawa. Zamówiłem do sklepu w Ciechanowie już jakiś czas temu i szczerze powiem, że nie spodziewałem się takiego efektu. Doskonale trzymają temperaturę i są łatwe do utrzymania w czystości. Polecam z czystym sumieniem.

  $ z $
 • Mirosław Płoniecki Odpowiedź

  Najlepsze jakościowo kurtyny paskowe w Ciechanowie, jakie mieliśmy okazję testować. Czas oczekiwania na realizację zamówienia nie jest aż tam wydłużony, więc warto się tu zaopatrzyć.

  $ z $
 • Miłosz Z Odpowiedź

  Jestem mile zaskoczony tą firmą. Klarowna strona internetowa i wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu. Zamówiłem kurtyny paskowe z Ciechanowa, bo uznałem, że to najlepsze rozwiązanie do mojej hali. Nie zawiodłem się. Bardzo łatwy i szybki montaż.

  $ z $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *