Kurtyny paskowe Biała Podlaska

Kurtyny paskowe? Biała Podlaska to szeroki wybór!

W PCV Ekspert stawiamy na solidne rozwiązania oraz elastyczność, dlatego mamy w swojej ofercie kurtyny wykonane z PCV na indywidualne zamówienie Klienta. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne oraz indywidualną wycenę kurtyn paskowych, po wcześniejszym poznaniu warunków pracy oraz wymogów Klienta.

Kurtyny paskowe to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się między innymi w:

– przemyśle rolno-spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym oraz przetwórstwie mięsnym,
– w samochodach-chłodniach,
– w restauracjach,
– w zakładach spawalniczych,
– na wszelkich etapach zimnego łańcucha dostaw.

Kurtyny paskowe dostarczamy do miast w całej Polsce. Zobacz ofertę w Twoim mieście lub zamów bezpośrednio kurtyny paskowe. Biała Podlaska to nasz ulubiony kurs.

Zobacz kurtyny paskowe w naszym sklepie online

tel.+48 792 293 229kontakt@pcvexpert.plKontakt

Wykonujemy solidne kurtyny paskowe. Biała Podlaska coś o tym wie

Kurtyny paskowe są tak uniwersalne, dzięki swoim właściwościom. Sprawdzają się doskonale do podziału dużych stref powierzchni magazynowych, ponieważ doskonale izolują głośne dźwięki. Ochronią Twoich pracowników nie tylko przed hałasem, ale także przed zachorowaniami, ponieważ ograniczą przeciągi w Twoim zakładzie pracy. Jeśli szukasz sposobu na ochronę stanowisk spawalniczych, również kurtyny paskowe przyjdą z pomocą, dzięki swoim właściwościom nieprzepuszczającym promieniowania podczerwonego i ultrafioletowego. Polecamy zarówno kurtyny stacjonarne, jak i te umożliwiające transport pieszy czy mechaniczny.

Komentarze (4)

 • Jola Odpowiedź

  Bardzo dobra oferta, jeśli chodzi o kurtyny paskowe Biała Podlaska. Jestem zadowolona z jakości oraz z szybkiej dostawy 🙂

  $ z $
 • Julian Odpowiedź

  Dla mnie totalnym must have w mojej fabryce okazały się kurtyny paskowe – Biała Podlaska świetnie spisała się w roli dystrybutora tego typu produktów, więc wiem, że każde zamówienie dotrze do mnie najszybciej, jak to możliwe.

  $ z $
 • Albercik Odpowiedź

  Z tego, co widzę, to zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. To najlepsze kurtyny paskowe z jakimi miałem do czynienia. Biała Podlaska jest zadowolona z przesyłki i daje ogromną łapkę w górę! Na pewno wrócę w przyszłym roku po kolejne zamówienie.

  $ z $
 • Sylwester Jakubik Odpowiedź

  Jestem zadowolony z zamówienia. Przesyłka doszła do mnie szybko, zgodnie z zapowiedzią. Zamówione przeze mnie kurtyny paskowe są dobrej jakości, dlatego Biała Podlaska serdecznie poleca tego sprzedawcę. Myślę, że przy kolejnym zamówieniu również skorzystam z tej samej firmy.

  $ z $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *