Kurtyny paskowe Elbląg

Dlaczego warto wybrać kurtyny paskowe Elbląg?

Szukasz kurtyn paskowych w Twoim mieście? Koniecznie zajrzyj do szerokiej oferty PCV Expert. Dowozimy kurtyny paskowe na terenie całej Polski. Prosto do Twojej firmy lub pod sam dom!

Kurtyny paskowe są tak uniwersalne, ponieważ sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu. Doskonale nadają się jako przegrody do oddzielania miejsc pracy czy stref na hali produkcyjnej i magazynie. To również doskonałe rozwiązanie do branży spożywczej, chłodni oraz mroźni, ponieważ kurtyny paskowe mają właściwości izolacyjne, ograniczą przeciągi oraz przemieszczanie zimnych mas powietrza. Sprawdzają się również doskonale do ograniczenia hałasu w zakładach pracy.

W PCV Expert znajdziesz kurtyny paskowe wykonane z pasów PCV dostosowanych do różnych zastosowań: pasy z folii antyinsektowej, spawalniczej, antystatycznej, ognioodpornej, żebrowanej oraz dopasowanej do zastosowań w temperaturach nawet do -60℃. Dowiedz się więcej na naszej stronie lub zadzwoń i spytaj o konkretny rodzaj folii PCV.

Zobacz kurtyny paskowe w naszym sklepie online

tel.720 880 002biuro@pcvexpert.plKontakt

Uniwersalne kurtyny paskowe. Elbląg już wybrał!

Klienci z Elbląga już zamawiali kurtyny w PCV Expert. A to za sprawą naszej szerokiej dostępności kurtyn, wysokiej jakości materiału i dopasowania do potrzeb – nasze kurtyny można zamówić indywidualnie według zapotrzebowania. Możesz zamówić przesyłkę w opakowaniu kartonowym lub większą przesyłkę paletową. Dostawy są realizowane w ciągu jednego dnia roboczego, więc Twoje zamówienie szybko do Ciebie trafi!

Komentarz (1)

  • Kacprzak Odpowiedź

    Zamówiłem u Was kurtyny paskowe. Elbląg to dość duże miasto, ale kurtyn w rozsądnych cenach brakuje. Tu mam wszystko, co mi potrzebne.

    (5/5)
    $ z $

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *