Kurtyny paskowe Elbląg

Dlaczego warto wybrać kurtyny paskowe Elbląg?

Szukasz kurtyn paskowych w Twoim mieście? Koniecznie zajrzyj do szerokiej oferty PCV Expert. Dowozimy kurtyny paskowe na terenie całej Polski. Prosto do Twojej firmy lub pod sam dom!

Kurtyny paskowe są tak uniwersalne, ponieważ sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu. Doskonale nadają się jako przegrody do oddzielania miejsc pracy czy stref na hali produkcyjnej i magazynie. To również doskonałe rozwiązanie do branży spożywczej, chłodni oraz mroźni, ponieważ kurtyny paskowe mają właściwości izolacyjne, ograniczą przeciągi oraz przemieszczanie zimnych mas powietrza. Sprawdzają się również doskonale do ograniczenia hałasu w zakładach pracy.

W PCV Expert znajdziesz kurtyny paskowe wykonane z pasów PCV dostosowanych do różnych zastosowań: pasy z folii antyinsektowej, spawalniczej, antystatycznej, ognioodpornej, żebrowanej oraz dopasowanej do zastosowań w temperaturach nawet do -60℃. Dowiedz się więcej na naszej stronie lub zadzwoń i spytaj o konkretny rodzaj folii PCV.

Zobacz kurtyny paskowe w naszym sklepie online

tel.+48 792 293 229kontakt@pcvexpert.plKontakt

Uniwersalne kurtyny paskowe. Elbląg już wybrał!

Klienci z Elbląga już zamawiali kurtyny w PCV Expert. A to za sprawą naszej szerokiej dostępności kurtyn, wysokiej jakości materiału i dopasowania do potrzeb – nasze kurtyny można zamówić indywidualnie według zapotrzebowania. Możesz zamówić przesyłkę w opakowaniu kartonowym lub większą przesyłkę paletową. Dostawy są realizowane w ciągu jednego dnia roboczego, więc Twoje zamówienie szybko do Ciebie trafi!

 • Kacprzak Odpowiedź

  Zamówiłem u Was kurtyny paskowe. Elbląg to dość duże miasto, ale kurtyn w rozsądnych cenach brakuje. Tu mam wszystko, co mi potrzebne.

  $ z $
 • Marcin Gajewski Odpowiedź

  Myślę, że kurtyny paskowe z Elbląga to najlepsze rozwiązanie, na jakie mogłem postawić w swoim magazynie. Moi pracownicy bardzo je sobie cenią, m.in. za to, że skutecznie ograniczają przeciągi. Daję dużą łapkę w górę za szybką wysyłkę i fachowe podejście do klienta.

  $ z $
 • Radzio Odpowiedź

  Według mnie to najlepszy wybór spośród tego typu produktów. Kurtyny paskowe Elbląg odznaczają się wysoką jakością i dbałością o wykończenie – nic nie haczy i nie zaczepia, nie rani. Dla mnie to wysoki standard.

  $ z $
 • Michał Odpowiedź

  Długo zastanawiałem się nad tym, co wybrać. Padło na kurtyny paskowe Gdańsk i jestem zadowolony. Terminowa realizacja, dobrze zapakowane produkty, nie mam się do czego przyczepić.

  $ z $
 • Sławomir Z. Odpowiedź

  Bardzo podobało mi się fachowe podejście do klienta i obszerna wiedza pracowników. Nie za bardzo znam się na tego typu branżach, tym bardziej doceniam, że fachowcy pomogli mi wybrać kurtyny paskowe, które sprawdzą się u mnie najlepiej. Elbląg poleca!

  $ z $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *