Kurtyny paskowe Chełm

Kurtyny paskowe Chełm. Tu też jesteśmy!

W PCV Expert sprawiamy na uniwersalne rozwiązania, dlatego nasze kurtyny paskowe Chełm to produkty odpowiadające na potrzeby naszych Klientów. Oferujemy kurtyny wykonane z folii PCV o właściwościach docenianych w niemal każdej branży przemysłu. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko pasy uniwersalne czy kolorowe, ale również mrozoodporne, antystatyczne, antyinsektowe oraz spawalnicze, zapewniające ochronę przed promieniowaniem UV i IR.

Zobacz kurtyny paskowe w naszym sklepie online

tel.+48 792 293 229kontakt@pcvexpert.plKontakt

Indywidualne zamówienie na kurtyny paskowe Chełm

Szukasz konkretnych rozwiązań, które na pewno się sprawdzą? Skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa technicznego i wybierz te kurtyny paskowe, które spełnią wszystkie Twoje wymagania. Dowozimy nasze produkty do miast w całej Polsce, również do Chełma. Sprawdź produkty w Twoim mieście!

W naszej ofercie mamy:

– kurtyny antystatyczne – doskonałe jako przegrody w obszarach narażonych na wyładowania elektrostatyczne (na powierzchni folii PCV nie gromadzą się ładunki),
– kurtyny magazynowe – do podziału dużych hal produkcyjnych na mniejsze obszary,
– kurtyny spawalnicze – wykonane z folii nieprzepuszczającej promieniowania UV i IR,
– kurtyny przemysłowe – sprawdzają się jako osłona stanowisk roboczych oraz maszyn,
– kurtyny przesuwne – dopasowane do zmiennej intensywności ruchu, nieutrudniające przemieszczania się osób lub wózków widłowych,
– kurtyny do chłodni – wykonane z folii odpornej na niskie temperatury.
– i wiele innych.

Przejdź do oferty w Twoim mieście i wybierz kurtyny paskowe, jakich potrzebujesz!

 

Komentarze (4)

 • Mikołaj Odpowiedź

  Ja zamówiłem kurtyny paskowe (Chełm, bo miałem najbliżej) do magazynu. Dobrze się sprawdzają do odgradzania pomieszczeń w magazynie. Wyciszają oraz zmniejszają przemieszczanie się brudu i kurzu.

  $ z $
 • Lucjan Zagórski Odpowiedź

  To moje kolejne zamówienie w tym sklepie – jak zawsze jestem mega zadowolony. Mam nadzieję, że kurtyny paskowe (Chełm to miasto do którego jedzie paczka) dotrą znów tak świetnie zapakowane. Dzięki!

  $ z $
 • Konstanty Jaworski Odpowiedź

  Nie lubię chodzić w swoim biznesie na kompromisy i korzystać z półśrodków. Dlatego dokładnie sprawdziłem opinie innych użytkowników, zanim zamówiłem kurtyny paskowe. Chełm się nie zawiódł. To dobra jakość w całkiem przystępnej cenie. Jestem zadowolony ze swojego zamówienia.

  $ z $
 • Aleksander Odpowiedź

  Bardzo fajna ekipa i fachowa pomoc. Nie znam się na tego typu produktach, ale zamawiając u was kurtyny paskowe, Chełm dostał najlepszą możliwą obsługę. Łatwy montaż i przystępna cena. Chyba nie znalazłbym drugiego, tak profesjonalnego sprzedawcy.

  $ z $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *