Kurtyny paskowe Częstochowa

Sprawdzone kurtyny paskowe. Częstochowa i okolice

Czy wiedziałeś, że folia PCV to jeden z najlepszych izolatorów spośród tworzyw sztucznych? To właśnie dlatego kurtyny wykonane z tego materiału skutecznie zatrzymują ciepło, tłumią hałas oraz sprawdzają się w tak wielu gałęziach przemysłu. Arkusze są odporne na uszkodzenia mechaniczne, rozdarcia, uderzenia czy niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, dlatego doskonale sprawdzą się jako bramy pojazdów mechanicznych, nawet na zewnątrz hali.

W ofercie PCV Expert znajdziesz kurtyny paskowe dopasowane do Twoich potrzeb:

– do przemysłu chemicznego, elektrycznego oraz wydobywczego,
– do zastosowań w chłodniach i mroźniach,
– do branży spożywczej i przetwórczej,
– do zakładów spawalniczych,
– do magazynów i hal magazynowych,
– do laboratoriów,
– i wiele innych.

O zastosowaniach kurtyn paskowych oraz właściwościach folii PCV można byłoby mówić w nieskończoność. Montuje się je między innymi, aby odgrodzić miejsca pracy, osłonić maszyny, zniwelować hałas oraz zabezpieczyć pomieszczenia przed przeciągiem, kurzem, brudem czy owadami.

Zobacz kurtyny paskowe w naszym sklepie online

tel.+48 792 293 229kontakt@pcvexpert.plKontakt

Zobacz nasze kurtyny paskowe Częstochowa lub zamów online

Nie musisz być ekspertem od PCV, aby wybrać kurtyny paskowe dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne oraz pomoc w wyborze, a każde zamówienie przygotowujemy indywidualnie według potrzeb Klienta oraz zastosowań potrzebnych kurtyn: paskowych, plandekowych, spawalniczych oraz pojedynczych arkuszy PCV.

Komentarze (4)

 • Paweł 89 Odpowiedź

  Korzystna oferta, jeśli chodzi o kurtyny paskowe. Częstochowa wybiera PCV Expert – tak czytałem na forach dyskusyjnych 🙂 Ja też wybieram!

  $ z $
 • Kamil Mielczarek Odpowiedź

  Kurtyny paskowe Częstochowa to coś dla mnie. W Częstochowie chyba nie ma żadnego producenta, więc zamówiłem online. U Was wychodzi najtaniej.

  $ z $
 • Kordian Wójcik Odpowiedź

  U mnie kurtyny paskowe z Częstochowy sprawdzają się świetnie. Są łatwe do utrzymania w czystości i nie utrudniają przemieszczania się między sklepem a zapleczem. Dobre rozwiązanie w niewysokiej cenie. Chyba z żadnego innego rozwiązania nie byłbym tak zadowolony.

  $ z $
 • Jakub Płock Odpowiedź

  Bardzo cenię sobie dobre jakościowo rozwiązania. Dlatego sugerując się wysokimi opiniami, postawiłem na kurtyny paskowe z Częstochowy. Jak do tej pory (jakieś 2 miesiące) sprawują się bardzo dobrze. Można je bez problemu wyczyścić i nie utrudniają przemieszczania się po hali.

  $ z $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *