Kurtyny paskowe Bielsko-Biała

Sprawdzone kurtyny paskowe. Bielsko-Biała to szeroki wybór!

Szukasz bramy wahadłowej wykonanej z PCV, osłony urządzeń, pomysłu na odgrodzenie stanowisk pracy a może chcesz ocieplić budę dla psa? Może Cię zaskoczymy, ale szukasz jednego produktu – kurtyn wykonanych z folii PCV. Tak! PCV ma szerokie zastosowanie i właściwości, które sprawiają, że nie musisz szukać półśrodków.

Obawiasz się, że nie znajdziesz szerokiej oferty na kurtyny paskowe w Bielsko-Białej? Koniecznie zobacz naszą ofertę, a przekonasz się, że możemy zaoferować Ci to, czego potrzebujesz. A jeśli nie wiesz, jakie kurtyny czy zawiesia wybrać lub jak powiesić je w Twoim zakładzie – napisz do nas lub od razu przejdź do oferty w Twoim mieście!

Zobacz kurtyny paskowe w naszym sklepie online

tel.+48 792 293 229kontakt@pcvexpert.plKontakt

Dlaczego warto wybrać kurtyny paskowe? Bielsko-Biała już wie

Kurtyny paskowe to przede wszystkim doskonała izolacja cieplna oraz akustyczna. Te cechy w połączeniu z elastycznością materiału sprawiają, że kurtyny wykonane z PCV są niemal uniwersalne. Dostępność wielu rodzajów folii PCV sprawia, że sprawdzają się zarówno w magazynie, zakładzie spawalniczym, jak i chłodni czy mroźni. Nie zmieniają swoich właściwości przy ekstremalnie niskich temperaturach (do -60ºC w przypadku folii superpolar) oraz zatrzymują promieniowanie podczerwone i ultrafioletowe (kurtyny spawalnicze).

Bielsko-Biała już wybrała kurtyny paskowe od PCV Expert. A Ty? Na co czekasz? Nie musisz wybierać jednej kurtyny! Przesyłki paletowe również obsługujemy w ciągu jednego dnia!

Komentarze (4)

 • Albert89 Odpowiedź

  Bardzo dobra jakość kurtyn oraz możliwość wyboru indywidualnych wymiarów. Niezwykle uniwersalne są te kurtyny paskowe. Bielsko-Biała już zamówiła!

  $ z $
 • Miłosz P. Odpowiedź

  Kurtyny paskowe – Bielsko Biała już nie pierwszy raz mnie miło zaskoczyła dostępnością tych produktów. Na tę chwilę jestem zadowolony z ich funkcjonalności i mam nadzieję, że posłużą mi przez wiele lat.

  $ z $
 • Patryk Sławomirski Odpowiedź

  Jak dla mnie super jakość. Niedawno zamontowałem wasze kurtyny paskowe w swojej hali. Bielsko-Biała gratuluje super obsługi i szybkiej wysyłki. Daję najwyższą możliwą ocenę i polecam wszystkim zainteresowanym. Sam niedługo zamówię ponownie.

  $ z $
 • Monika Odpowiedź

  Długo szukałam rozwiązania, które pozwoliłoby mi na ograniczenie hałasu maszyn w mojej hali. Poczytałam dużo opinii i zdecydowałam się ostatecznie na kurtyny paskowe Bielsko-Biała. Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji, od razu po zamontowaniu słychać różnicę.

  $ z $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *