Kurtyny paskowe Gliwice

Dlaczego tak często wybieracie kurtyny paskowe? Gliwice szczególnie!

Chcesz wyciszyć stanowiska pracy, oddzielić strefy w magazynie, a może zabezpieczyć halę przed nawiewaniem kurzu i brudu? Na te wszystkie problemy mamy tylko jedno rozwiązanie – kurtyny paskowe. Odporne na promieniowanie UV, wytrzymałe na rozciąganie i rozdarcie oraz niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Kurtyny paskowe to bardzo uniwersalne rozwiązanie, dlatego tak często wybierane są do magazynów, hal produkcyjnych, zakładów pracy, laboratoriów, chłodni i mroźni czy nawet zakładów spawalniczych. Oferujemy dopasowane do potrzeb Klienta kurtyny paskowe. Gliwice to jedno z miast, do którego najczęściej trafiają nasze produkty.

Zobacz ofertę PCV Expert i samodzielnie skomponuj kurtyny paskowe dopasowane do twoich potrzeb. Nie wiesz, jakie kurtyny sprawdzą się najlepiej? Napisz do specjalistów z PCV Expert!

Zobacz kurtyny paskowe w naszym sklepie online

tel.+48 792 293 229kontakt@pcvexpert.plKontakt

Szeroka oferta na kurtyny paskowe – Gliwice i cała Polska

W naszej ofercie znajdziesz kurtyny paskowe o różnych właściwościach. Do branży spożywczej i przetwórstwa mięsnego najlepiej sprawdzi się folia antyinsektowa dostosowana do kontaktu z żywnością. Jeśli szukasz osłony do chłodni czy mroźni, najlepiej sprawdzi się odporna na niskie temperatury folia polar i superpolar. Specjalną ofertę przygotowaliśmy do zakładów spawalniczych, bo wiemy, jak ważne jest dla Was bezpieczeństwo pracowników. Znajdziesz u nas: kotary, kurtyny, lamele i parawany spawalnicze.

Dostarczamy nasze produkty na terenie całej Polski, a jednym z najczęstszych kierunków są właśnie Gliwice. Nie szukaj sklepu w Twoim mieście, wybierz producenta, który dowiezie kurtyny paskowe prosto do Twojego zakładu pracy lub pod Twój dom!

Komentarze (4)

 • Mirosław J. Odpowiedź

  Wysokiej jakości kurtyny paskowe! Gliwice to miasto, w którym brakuje takiej oferty. Kurtyny do zakładu spawalniczego to świetny wybór.

  $ z $
 • Kamil Zaręka Odpowiedź

  Jak dla mnie to kurtyny paskowe w Gliwicach powinny mieć swój stały punkt. Dostęp do tak dobrych jakościowo produktów to luksus. Dzięki za realizację indywidualnego zamówienia.

  $ z $
 • Jacek Woźniak Odpowiedź

  Gliwice posiadają kurtyny paskowe, o których tak wiele można dowiedzieć się z internetu. Złożyliśmy zamówienie i obecnie czekamy na jego realizację. Po opiniach widzę, że będzie to warte swojej ceny.

  $ z $
 • Paweł Odpowiedź

  Myślę, że podjąłem dobrą decyzję, stawiając na kurtyny paskowe z Gliwic. Jak na razie sprawdzają się całkiem nieźle. Moi pracownicy mówią, że są wygodne przy przemieszczaniu się i ograniczyły przeciąg w magazynie. W takim razie ja również jestem zadowolony i daję 5/5 gwiazdek.

  $ z $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *