Kurtyny paskowe Gdańsk

Kurtyny paskowe Gdańsk. Dlaczego są tak popularnym rozwiązaniem?

Kurtyny paskowe to uniwersalne rozwiązanie, dlatego docenili je Klienci z Gdańska i całej Polski. To produkt, który sprawdzi się w niemal każdym zakładzie pracy, począwszy od hali magazynowej, po zakład produkcyjny, chłodnie i mroźnie aż do laboratoriów i restauracji. Moglibyśmy wymieniać w nieskończoność. Kurtyny paskowe w Gdańsku wybrali już niejedni Klienci. I to na specjalne zamówienie!

Tak! W PCV Expert możesz zamówić kurtyny dopasowane do Twoich potrzeb. Dłuższe niż przeciętne, szersze a może o grubszej folii PCV? Nie ma problemu! W naszej ofercie samodzielnie skonfigurujesz kurtyny paskowe dopasowane do Twojego zapotrzebowania. Nie wiesz, jakie kurtyny wybrać? Zadzwoń do naszych ekspertów. Pomożemy!

Zobacz kurtyny paskowe w naszym sklepie online

tel.+48 792 293 229kontakt@pcvexpert.plKontakt

Zamów indywidualnie kurtyny paskowe Gdańsk

Dopasowujemy się do potrzeb Klienta, dlatego wszystkie kurtyny paskowe można zamówić indywidualnie. W ofercie mamy folie PCV dostosowane do pracy w naprawdę ciężkich warunkach. Przykładem mogą być pasy z folii polar, które nie zmieniają swoich właściwości nawet w temperaturze do -60℃, pasy z folii spawalniczej, antystatycznej czy ognioodpornej. Nasze kurtyny ograniczą hałas, zapylenie i straty ciepła do maksimum oraz zapewnią bezpieczeństwo a przede wszystkim komfort pracy Twoich pracowników.

Możesz zamówić przesyłkę za pobraniem lub zapłacić z góry. W przypadku większych przesyłek paletowych realizujemy zamówienia po przedpłacie.

Komentarze (4)

 • Alojzy 98 Odpowiedź

  Jestem bardzo zadowolony z wyboru, jeśli chodzi o kurtyny paskowe. Gdańsk to mała oferta, dlatego lepiej kupić kurtyny online/.

  $ z $
 • Marcin Krajewski Odpowiedź

  Kurtyny paskowe to dokładnie to, czego szukałem. Do Gdańska przyszły bardzo szybko, solidnie zapakowane. Jak się okazało, są bardzo łatwe do zamontowania. Już widzę, że korzystanie z nich będzie wygodne, również jeśli chodzi o utrzymanie w czystości.

  $ z $
 • Augustyn Odpowiedź

  Długo zastanawiałem się nad tym, co wybrać. Padło na kurtyny paskowe Gdańsk i jestem zadowolony. Terminowa realizacja, dobrze zapakowane produkty, nie mam się do czego przyczepić.

  $ z $
 • Jakub Płoniecki Odpowiedź

  Szukałem rozwiązania, które pozwoliłoby mi ograniczyć koszty zużywania energii w moim magazynie. Wybrałem kurtyny paskowe z Gdańska i jestem pod dużym wrażeniem. Nie spodziewałem się, że tak dobrze będą trzymać temperaturę w pomieszczeniu. Póki co jestem zadowolony.

  $ z $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *