Kurtyny paskowe Czarnków

Uniwersalne kurtyny paskowe. Czarnków i okolice

Dlaczego kurtyny paskowe to tak uniwersalne rozwiązanie? Bo sprawdzają się w niemal każdej branży przemysłu! A to za sprawą ich właściwości. Folia PCV doskonale izoluje przed hałasem i ogranicza utratę ciepła z pomieszczeń przez niwelowanie przeciągów, dlatego sprawdza się zarówno jako osłona maszyn, urządzeń, bram, drzwi, jak i stanowisk pracy. Zastosowanie kurtyn paskowych umożliwia zmniejszenie strat energii, a więc oszczędności na ogrzewaniu, co może stanowić dość duży koszt, szczególnie w przypadku większych hal produkcyjnych.

Kurtyny paskowe to doskonałe rozwiązanie także do branży spożywczej. Folia PCV przystosowana do kontaktu z żywnością doskonale sprawdza się w chłodniach, mroźniach, przy transporcie żywności, przemyśle mięsnym czy owocowo-warzywnym.

Zobacz kurtyny paskowe w naszym sklepie online

tel.+48 792 293 229kontakt@pcvexpert.plKontakt

Kurtyny paskowe Czarnków zamawia do zakładów spawalniczych

PCV skutecznie zatrzymuje promieniowanie ultrafioletowe (UV) i podczerwone (IR), dlatego kurtyny paskowe doskonale sprawdzają się w zakładach spawalniczych. Kurtyny, kotary spawalnicze, lamele spawalnicze oraz parawany spawalnicze spełniają wymagania normy ISO 25980 oraz EN 1598. Kurtyny można montować na stalowych konstrukcjach wsporczych, co umożliwia tworzenie ścianę wydzielającą obszary pracy spawaczy. Sprawdzają się również jako osłona bram i drzwi, ponieważ nie ograniczają transportu osób oraz maszyn.

Cała Polska zamawia nasze kurtyny paskowe. Czarnków i okolice – tu też dojeżdżamy!

Komentarze (4)

 • Jurczak Odpowiedź

  Ja jestem zadowolony z wyboru, jeśli chodzi o solidne kurtyny paskowe. Czarnków jeszcze nie raz zamówi kurtyny od Was, bo już dałem namiary znajomemu.

  $ z $
 • Julek89 Odpowiedź

  Kurtyny paskowe zamówiłem do Czarnkowa i jestem zaskoczony tak szybką dostawą. Produkt był dobrze zabezpieczony, a to też na plus.

  $ z $
 • Ireneusz Sobczak Odpowiedź

  Już w tamtym roku zamontowałem wasze kurtyny paskowe w swojej hali w Czarnkowie. Moi pracownicy bardzo je sobie cenią, m.in. za to, że dobrze chronią ich przed pyłem podczas pracy. W takim razie ja również jestem zadowolony i polecam serdecznie.

  $ z $
 • Józef Grom Odpowiedź

  Kurtyny paskowe z Czarnkowa to super sprawa. Świetnie sprawdzają się w moim sklepie, bo dobrze trzymają temperaturę na zapleczu i łatwo się je czyści. Bardzo higieniczne i wygodne rozwiązanie. Uważam, że każdy właściciel sklepu powinien w coś takiego zainwestować.

  $ z $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *