Kurtyny plandekowe

Wybierz grupę produktów

Kategorie

Kurtyny plandekowe

Wybierz grupę produktów

Akcesoria do kurtyn plandekowych

Kurtyny plandekowe na wymiar

System przesuwny do plandek

lub przeglądaj wszystkie produkty z kategorii Kurtyny plandekowe

Kurtyny plandekowe

Kurtyny plandekowe są wykonywane z materiałów, które nie przepuszczają powietrza ani wody. Dzięki temu skutecznie zatrzymują przeciągi, kurz i pył. Sprawdzają się więc doskonale jako:

 • przegrody pomieszczeń,
 • ścianki do zamknięcia dużych powierzchni,
 • elastyczne ścianki odgradzające stanowiska robocze,
 • w myjniach samochodowych.

Materiał może być wykorzystywany do dzielenia dużych powierzchni na mniejsze. Z nich wykonywane są obudowy stanowisk oraz osłony maszyn. Pomagają także utrzymać ciepło w wydzielonym obszarze. Nie zmniejszają przy tym funkcjonalności pomieszczenia, ponieważ w dowolnym momencie mogą być odsunięte na bok lub zdemontowane.

Plandeki mogą być wyposażone we wgrzane okna. Kilka odcinków łączy się przy pomocy paska zapięciowego. Ważny jest fakt, że na materiale można wykonywać nadruki.

Kurtyny plandekowe na wymiar

Produkujemy kurtyny plandekowe na wymiar, zgodnie ze specyfikacją i wymaganiami zamawiającego. Specjalizujemy się w przegrodach do hal produkcyjnych, magazynów, centrów logistycznych, lakierni i malarni proszkowych, myjni, warsztatów samochodowych oraz spawalni.

Wszystkie kurtyny wykonujemy z trwałych i mocnych tkanin powiekach PCV, które są popularnie nazywane plandekami gumowanymi.

Kurtyny plandekowe – budowa

Kurtyny plandekowe są wykonywane z tkanin poliestrowych powlekanych obustronnie PCV. Tkanina poliestrowa pełni funkcję wzmocnienia. Nadaje materiałowi wytrzymałość na rozerwanie oraz rozciąganie. Warstwa elastycznego PCV szczelnie pokrywa ją z obu stron, nadając materiałowi szczelność.

Kurtyny plandekowe do odzielania powierzchni, myjni lub jako przegrody

Kurtyny plandekowe – zalety

Zalety kurtyn plandekowych:

 • plandeka nie przepuszcza powietrza ani wody,
 • materiał może być barwiony na różne kolory,
 • powierzchnia plandeki jest gładka i błyszcząca, dzięki czemu nie zbiera się na niej tak dużo zanieczyszczeń,
 • odporność na działanie czynników atmosferycznych,
 • lekkość materiału (gramatura nie przekracza 650 g/m2),
 • niewielka grubość materiału (poniżej 1 mm),
 • elastyczność – mogą być wielokrotnie zginane, składane i rozciągane.

Kurtyny plandekowe – nasza oferta

Oferujemy:

 • Kurtyny plandekowe bez okna – to podstawowy typ kurtyny plandekowej: nieprzezroczysta, może być wykonana w wielu kolorach. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu może być stosowana w wymagających warunkach. Umożliwia także nadruk oraz łączenie ze sobą kilku kurtyn przy pomocy pasa zapięciowego. Materiał ma gramaturę 650g/m2.
 • Kurtyny plandekowe z oknem – pas przezroczystej folii PCV pełni funkcję okna. Materiał okna nie zawiera siatki wzmacniającej, dzięki temu przepuszczalność światła jest na poziomie szyb ze szkła. Kurtyny plandekowe z oknem są wybierane najczęściej, ponieważ pozwalają na wzrokową kontrolę przestrzeni po drugiej stronie przegrody. Do odgrodzonego obszaru bez trudu dociera światło dzienne lub sztuczne.
 • Kurtyny plandekowe trudnopalne – materiał plandeki zawiera dodatek trudnopalnego proszku. Nie oznacza to, że plandeka jest odporna na działanie ognia. Materiał pod wpływem ognia nie pali się, lecz ulega stopieniu. Gdy źródło ognia zostanie usunięte, materiał przestaje topnieć. Co ważne, w trakcie pożaru z materiału nie kapią palące się krople. Materiał nie przyczynia się więc do rozprzestrzeniania żywiołu.

FAQ

Jaka jest różnorodność produktów w kategorii Kurtyny plandekowe?
W kategorii Kurtyny plandekowe oferujemy bogaty wybór, z 9 różnymi produktami.
Jakie są najpopularniejsze produkty w kategorii Kurtyny plandekowe?
Wśród naszych klientów w kategorii Kurtyny plandekowe największą popularnością cieszą się Chwytka obrotowa do plandek, Kurtyna plandekowa z oknem, Kurtyna plandekowa bez okna, Zaślepka do szyny 25mm x 25mm.
Czy w kategorii Kurtyny plandekowe znajdę produkty dla specyficznych potrzeb?
Tak, w kategorii Kurtyny plandekowe posiadamy produkty odpowiadające różnorodnym wymaganiom.
Czy mogę otrzymać pomoc w wyborze odpowiednich produktów z kategorii Kurtyny plandekowe?
Oczywiście, nasi specjaliści są dostępni, aby pomóc Ci wybrać najlepsze produkty z kategorii Kurtyny plandekowe.
Jakie są opcje dostawy dla produktów z kategorii Kurtyny plandekowe?
Oferujemy różne opcje dostawy dla produktów z kategorii Kurtyny plandekowe, aby sprostać różnym potrzebom naszych klientów.
Czy mogę zobaczyć opinie klientów o produktach z kategorii Kurtyny plandekowe?
Tak, opinie klientów na temat produktów z kategorii Kurtyny plandekowe są dostępne poniżej na naszej stronie internetowej.
Ocena*

Dobry produkt
Średnia ocena dla tej grupy produktowej [Kurtyny plandekowe] wynosi 5. Jeśli jesteś naszym klientem, dodaj swoją opinię.
Ostatnia opinia dodana: Jakiś czas temu
Oceń nas

  To była dobra decyzja

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Kurtyny plandekowe spisały się idealnie. Chciałem oddzielić dosyć spore stanowiska robocze, a kurtyny od PCV Expert są szczelne, nie przepuszczają powietrza. Jestem bardzo zadowolony.
  Czy ten komentarz był użyteczny? 2

  Wygodne i praktyczne kotary

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Jeżeli planujecie odgrodzić stanowiska pracy lub po prostu wygrodzić swoje miejsce, kotary odgradzające sprawdzą się bardzo dobrze.
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  10/10

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Już od dłuższego czasu zastanawiałem się nad kurtynami plandekowymi, ale ostatecznie trafiła do mnie plandeka z oknem. Co ważne, dostałem plandekę o wymiarach, na jakich mi zależało. Dzięki temu pracuje mi się po prostu wybornie. Świetny sklep!
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Najwyższa jakość

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Fenomenalna tkanina plandekowa. Właśnie o taką jakość mi chodziło, nie mam żadnych uwag, tkanina jest po prostu świetna. Tym bardziej dziwi cena - radzę kupować, póki nie wzrosła, bo cena jest po prostu bezkonkurencyjna :)
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Najlepszy sklep!

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Właśnie dotarła do mnie nowa plandeka PCV na wymiar. Jest dokładnie taka, o jaką prosiłem. Sklep wywiązał się ze zlecenia znakomicie. Dostałem plandekę, która jest równa co do centymetra. jak dla mnie, jesteście bezkonkurencyjni :)
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Kupiłem folię

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Dzisiaj minął drugi dzień pracy i muszę przyznać, że folia plandekowa z tego sklepu jest po prostu super. Koledzy już wcześniej mi ją polecali, ale dopiero ostatnie dni przekonały mnie do zakupu. Żałuję tylko jednego - że wcześniej tej folii nie kupiłem!
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0
  Przeczytaj pozostałe opinie