Zawiesia grzebieniowe ze stali

Do czego służą zawiesia grzebieniowe ze stali

Zawiesia grzebieniowe ze stali służą do mocowania pasów PCV. System mocowania pozwala mocować pasy zarówno do ściany jak i sufitu.

Dlaczego warto je zastosować

Zawiesia grzebieniowe zostały zaprojektowane, aby umożliwić szybkie powieszenie pasów PCV. Po zamontowaniu systemu możliwe jest również łatwe i szybkie zdejmowanie pasów ponieważ nie są potrzebne do tego żadne narzędzia.

Zawiesia grzebieniowe ułatwiają wymianę zużytych lub uszkodzonych pasów. Nie ma konieczności zdejmowania całej kurtyny paskowej, wystarczy ściągnąć pojedynczy pas.

Z jakich elementów się składają się zawiesia grzebieniowe

Zawiesia grzebieniowe składają się z dwóch elementów: wieszaka grzebieniowego i płytek mocujących.

Wieszak grzebieniowy ma postać listwy z haczykami. Jego budowa umożliwia przymocowanie do ściany lub sufitu. Dostępny jest w odcinkach o różnej długości. Wszystkie odcinki można łączyć ze sobą co pozwala uzyskać grzebień o dowolnej długości.

Wieszak grzebieniowy mocuje się do ściany lub sufitu, do tego celu trzeba wykorzystać śruby lub wkręty.

Płytka mocująca dostępna jest w czterech rozmiarach, jej szerokość należy dopasować do szerokości pasa PCV, na którym ma być zamocowana. W górnej części ma otwory w kształcie fasolek, które pasują do haczyków wieszaka grzebieniowego.

Płytka mocująca jest na stałe przynitowana do pasa PCV, służy do zawieszana pasa na wieszaku grzebieniowym. Na jednym wieszaku grzebieniowym mogą być powieszone płytki mocujące o różnej szerokości.

Z jakiego materiału są wykonane zawiesia grzebieniowe

Płytka mocująca i wieszak grzebieniowy są wykonane ze stali nierdzewnej. Materiał ma gładką i błyszczącą powierzchnię. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Również w miejscach, gdzie przygotowywana jest żywność.

FAQ

Jaka jest różnorodność produktów w kategorii Zawiesia grzebieniowe ze stali?
W kategorii Zawiesia grzebieniowe ze stali oferujemy bogaty wybór, z 6 różnymi produktami.
Jakie są najpopularniejsze produkty w kategorii Zawiesia grzebieniowe ze stali?
Wśród naszych klientów w kategorii Zawiesia grzebieniowe ze stali największą popularnością cieszą się Płytka mocująca pas PCV 400 mm, Płytka mocująca pas PCV 300 mm, Płytka mocująca pas PCV 200 mm, Płytka mocująca pas PCV 100 mm.
Czy w kategorii Zawiesia grzebieniowe ze stali znajdę produkty dla specyficznych potrzeb?
Tak, w kategorii Zawiesia grzebieniowe ze stali posiadamy produkty odpowiadające różnorodnym wymaganiom.
Czy mogę otrzymać pomoc w wyborze odpowiednich produktów z kategorii Zawiesia grzebieniowe ze stali?
Oczywiście, nasi specjaliści są dostępni, aby pomóc Ci wybrać najlepsze produkty z kategorii Zawiesia grzebieniowe ze stali.
Jakie są opcje dostawy dla produktów z kategorii Zawiesia grzebieniowe ze stali?
Oferujemy różne opcje dostawy dla produktów z kategorii Zawiesia grzebieniowe ze stali, aby sprostać różnym potrzebom naszych klientów.
Czy mogę zobaczyć opinie klientów o produktach z kategorii Zawiesia grzebieniowe ze stali?
Tak, opinie klientów na temat produktów z kategorii Zawiesia grzebieniowe ze stali są dostępne poniżej na naszej stronie internetowej.
Ocena*

Dobry produkt
Średnia ocena dla tej grupy produktowej [Zawiesia grzebieniowe ze stali] wynosi 5. Jeśli jesteś naszym klientem, dodaj swoją opinię.
Ostatnia opinia dodana: Jakiś czas temu
Oceń nas

  PCV Expert ma wszystko, co związane z folią i kurtynami :)

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Prowadzenie magazynu stało się dużo łatwiejsze, odkąd zacząłem kupować w PCV Expert. Jest tam wszystko, co związane z folią, kurtynami czy pasami PCV. Zawsze trafiają do mnie tylko solidne i dobrze wykonane produkty, a zamawiam tam już ponad rok.
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Takich mocowań właśnie szukałem

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Według mnie warto było wybrać mocowania grzebieniowe ze stali - wysokiej klasy i jakości produkt. Widać od razu, że jest odporny na przypadkowe uszkodzenia.
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Dzięki za realizację zamówienia

  Opinia zweryfikowana zakupem
  U nas zawiesia grzebieniowe stalowe sprawdzają się super - dobrze trzymają kurtyny, nic się nie wypina, nic nie odpina. Są łatwe w montażu. Paczka była dobrze zabezpieczona.
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Doceniam dbałość o detale

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Wszystkie mocowania u nas to mocowania grzebieniowe stalowe - są dobrej jakości, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia. Dla naszej firmy w sam raz. Dzięki też za indywidualne podejście do klienta.
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Dzięki!

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Zamówiłem u Was wieszaki do kurtyn paskowych inox i jestem naprawdę zadowolony. Szybko, sprawnie, w dobrej cenie. Polecam z czystym sumieniem!
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Ok ok ok!

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Zawiesia grzebieniowe - ahhh ile ja sie tego naszukałem. Postanowiłem w końcu zamówić je ze strony tego sklepu i super. Łatwo, szybko, bez problemów. Mam to, czego chciałem :D
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0
  Przeczytaj pozostałe opinie