Zawiesia grzebieniowe z tworzywa

Do czego służą zawiesia grzebieniowe z tworzywa

Zawiesia grzebieniowe z tworzywa służą do mocowania pasów o szerokości 100mm i 200mm. Z ich pomocą wykonuje się kurtyny paskowe typu lekkiego, o wysokości nieprzekraczającej 250cm. Tak wykonana kurtyna może być zamocowana zarówno do ściany jak i do sufitu.

Dlaczego warto je zastosować
Zawiesia grzebieniowe z tworzywa są łatwe w montażu. Wieszaki hakowe można łączyć z sobą, uzyskując w ten sposób szynę montażową o dowolnej długości.
Płytki mocujące są samozatrzaskowe. Oznacza to, że do ich mocowania na pasie nie potrzebne są dodatkowe elementy montażowe takie jak nity.

Z jakich elementów składają się zawiesia grzebieniowe z tworzywa

Zawiesia grzebieniowe z tworzywa składają się z dwóch elementów: wieszaka grzebieniowego i płytek mocujących (zatrzaskowych).

Wieszak hakowy to listwa z haczykami, może być zamocowana zarówno do ściany jak i sufitu. Długość wieszaka hakowego wynosi 41cm. Wieszaki hakowe można łączyć ze sobą, co pozwala uzyskać listwę montażową o dowolnej długości.

Płytka mocująca zatrzaskowa dostępna jest w dwóch rozmiarach. Pasuje do pasów o szerokości 100mm i 200mm. W górnej części ma otwory w kształcie fasolek, które pasują do haczyków wieszaka haczykowego.

Z jakiego materiału są wykonane

Zawiesia grzebieniowe są wykonane z tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie czynników atmosferycznych. Nie szkodzą im woda, niska temperatura ani promieniowanie UV. Materiał jest gładki, a jego powierzchnia ma połysk. Może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Kiedy wybrać zawiesia grzebieniowe z tworzywa

Zawiesia grzebieniowe z tworzywa to najlepszy wybór na lekkie kurtyny paskowe, których wysokość nie przekracza 250cm. Przy ich pomocy kurtynę paskową można wykonać samodzielnie, nawet gdy nie mamy nitów i nitownicy.

Zawiesia grzebieniowe sprawdzają się najlepiej w zastosowaniu na:

 • kurtyny paskowe na drzwi i przegrody, gdzie będzie odbywał się ruch pieszych,
 • kurtyny paskowe pełniące funkcję osłon na regały,
 • osłony maszyn i urządzeń.

FAQ

Jaka jest różnorodność produktów w kategorii Zawiesia grzebieniowe z tworzywa?
W kategorii Zawiesia grzebieniowe z tworzywa oferujemy bogaty wybór, z 3 różnymi produktami.
Jakie są najpopularniejsze produkty w kategorii Zawiesia grzebieniowe z tworzywa?
Wśród naszych klientów w kategorii Zawiesia grzebieniowe z tworzywa największą popularnością cieszą się Płytka mocująca EasyClick do pasa PCV 100 mm, Płytka mocująca EasyClick do pasa PCV 200 mm, Wieszak grzebieniowy EasyLine.
Czy w kategorii Zawiesia grzebieniowe z tworzywa znajdę produkty dla specyficznych potrzeb?
Tak, w kategorii Zawiesia grzebieniowe z tworzywa posiadamy produkty odpowiadające różnorodnym wymaganiom.
Czy mogę otrzymać pomoc w wyborze odpowiednich produktów z kategorii Zawiesia grzebieniowe z tworzywa?
Oczywiście, nasi specjaliści są dostępni, aby pomóc Ci wybrać najlepsze produkty z kategorii Zawiesia grzebieniowe z tworzywa.
Jakie są opcje dostawy dla produktów z kategorii Zawiesia grzebieniowe z tworzywa?
Oferujemy różne opcje dostawy dla produktów z kategorii Zawiesia grzebieniowe z tworzywa, aby sprostać różnym potrzebom naszych klientów.
Czy mogę zobaczyć opinie klientów o produktach z kategorii Zawiesia grzebieniowe z tworzywa?
Tak, opinie klientów na temat produktów z kategorii Zawiesia grzebieniowe z tworzywa są dostępne poniżej na naszej stronie internetowej.
Ocena*

Dobry produkt
Średnia ocena dla tej grupy produktowej [Zawiesia grzebieniowe z tworzywa] wynosi 5. Jeśli jesteś naszym klientem, dodaj swoją opinię.
Ostatnia opinia dodana: Jakiś czas temu
Oceń nas

  Wszystko jak w zegarku

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Zawiesia grzebieniowe z tworzywa, które zamówiłem dwa dni temu, już są u mnie. Szybka dostawa dobrych produktów - czego chcieć więcej!
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Solidna firma

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Solidne i dobrze wykonane zawiesia hakowe. Do tego dochodzi jeszcze niska cena produktu oraz kompetencje sprzedawcy. Zakupy tutaj to czysta przyjemność.
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Szybka dostawa i dobra jakość

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Jestem bardzo zadowolony ze zrealizowanego u was zakupu. Paczka przyszła szybko, solidnie zabezpieczona. Do tego widać gołym okiem, że mocowania grzebieniowe z tworzywa są naprawdę dobrej jakości. Zamontowałem je dwa tygodnie temu i działają bez zarzutu. Mogę polecić wszystkim zainteresowanym.
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Sprawdzona, dobra firma

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Od lat polecam tę firmę znajomym z branży. Właśnie przyszła do mnie kolejna paczka, tym razem stalowe zawiesia grzebieniowe. Już raz je zamawiałam i sprawdziły się bardzo dobrze. Lubię sięgać po sprawdzone rozwiązania i producentów, bo wiem, że się na nich nie zawiodę. Super firma, tak trzymać!
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Bardzo trafiony zakup

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Przyjaciel podpowiedział mi, żebym zamówił u was stalowe mocowania grzebieniowe, bo moje kurtyny już ledwo się trzymały. Poczytałem trochę opinii i zdecydowałem się na zamówienie. Bardzo fajna jakość i to w niewygórowanej cenie. Jestem mile zaskoczony.
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Wysoka jakość mocowań

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Z reguły wystrzegam się tanich rozwiązań. Jednak ta firma miała bardzo dużo pozytywnych opinii, więc się skusiłam na zakup. Mocowania hakowe przyszły szybko i były łatwe w montażu. Widzę, że jakość jest bardzo dobra, więc na pewno wrócę po kolejne zamówienie. Jak dla mnie 5/5 gwiazdek. Pozdrawiam.
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0
  Przeczytaj pozostałe opinie