Zawiesia grzebieniowe z tworzywa

Do czego służą zawiesia grzebieniowe z tworzywa

Zawiesia grzebieniowe z tworzywa służą do mocowania pasów o szerokości 100mm i 200mm. Z ich pomocą wykonuje się kurtyny paskowe typu lekkiego, o wysokości nieprzekraczającej 250cm. Tak wykonana kurtyna może być zamocowana zarówno do ściany jak i do sufitu.

Dlaczego warto je zastosować
Zawiesia grzebieniowe z tworzywa są łatwe w montażu. Wieszaki hakowe można łączyć z sobą, uzyskując w ten sposób szynę montażową o dowolnej długości.
Płytki mocujące są samozatrzaskowe. Oznacza to, że do ich mocowania na pasie nie potrzebne są dodatkowe elementy montażowe takie jak nity.

Z jakich elementów składają się zawiesia grzebieniowe z tworzywa

Zawiesia grzebieniowe z tworzywa składają się z dwóch elementów: wieszaka grzebieniowego i płytek mocujących (zatrzaskowych).

Wieszak hakowy to listwa z haczykami, może być zamocowana zarówno do ściany jak i sufitu. Długość wieszaka hakowego wynosi 41cm. Wieszaki hakowe można łączyć ze sobą, co pozwala uzyskać listwę montażową o dowolnej długości.

Płytka mocująca zatrzaskowa dostępna jest w dwóch rozmiarach. Pasuje do pasów o szerokości 100mm i 200mm. W górnej części ma otwory w kształcie fasolek, które pasują do haczyków wieszaka haczykowego.

Z jakiego materiału są wykonane

Zawiesia grzebieniowe są wykonane z tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie czynników atmosferycznych. Nie szkodzą im woda, niska temperatura ani promieniowanie UV. Materiał jest gładki, a jego powierzchnia ma połysk. Może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Kiedy wybrać zawiesia grzebieniowe z tworzywa

Zawiesia grzebieniowe z tworzywa to najlepszy wybór na lekkie kurtyny paskowe, których wysokość nie przekracza 250cm. Przy ich pomocy kurtynę paskową można wykonać samodzielnie, nawet gdy nie mamy nitów i nitownicy.

Zawiesia grzebieniowe sprawdzają się najlepiej w zastosowaniu na:

 • kurtyny paskowe na drzwi i przegrody, gdzie będzie odbywał się ruch pieszych,
 • kurtyny paskowe pełniące funkcję osłon na regały,
 • osłony maszyn i urządzeń.
Ocena*

Dobry produkt
Średnia ocena dla tej grupy produktowej [Zawiesia grzebieniowe z tworzywa] wynosi 5. Jeśli jesteś naszym klientem, dodaj swoją opinię.
Ostatnia opinia dodana: Jakiś czas temu
Oceń nas

  Wszystko jak w zegarku

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Zawiesia grzebieniowe z tworzywa, które zamówiłem dwa dni temu, już są u mnie. Szybka dostawa dobrych produktów - czego chcieć więcej!
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Solidna firma

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Solidne i dobrze wykonane zawiesia hakowe. Do tego dochodzi jeszcze niska cena produktu oraz kompetencje sprzedawcy. Zakupy tutaj to czysta przyjemność.
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0