Mocowanie kurtyn PCV

Mocowanie kurtyn PCV

Mocowanie kurtyn PCV odbywa się przy pomocy dedykowanych systemów montażowych. Przy ich pomocy montaż kurtyn nie zajmuje wiele czasu, a pasy są zamocowane solidnie. Systemy mocowania pozwalają przytwierdzić kurtynę zarówno do ściany jak i sufitu. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dostępnych jest kilka systemów mocowania, różnią się sposobem montażu oraz ceną.

Mocowanie kurtyn PCV – dostępne systemy

Zawiesia grzebieniowe ze stali
Jest to najbardziej popularny system mocowania kutyn PCV. Swoją popularność zawdzięcza prostej budowie, uniwersalności i przystępnej cenie.

System składa się z wieszaka grzebieniowego i płytek mocujących. Wieszak grzebieniowy pełni funkcję szyny mocującej, na której zawiesza się płytki z przynitowanymi pasami. Ten sam wieszak grzebieniowy może być przymocowany zarówno do ściany jak i sufitu – jest uniwersalny.

System zawiesi grzebieniowych ze stali sprawdzi się w większości zastosowań, może być również wykorzystany w miejscach, gdzie produkowana jest żywność.

Przy pomocy zawiesi grzebieniowych mogą być mocowane pasy o szerokości: 100mm, 200mm, 300mm i 400mm.

Zawiesia hakowe z tworzywa
System zawiesi hakowych z tworzywa jest odpowiednikiem zawiesi grzebieniowych ze stali.
Jest on dedykowany do pasów o szerokości 100mm i 200mm. Przy jego pomocy wykonuje się kurtyny o wysokości do 250cm.
Płytki z tworzywa są samozatrzaskowe, do ich zamocowania na pasie nie są potrzebne żadne dodatkowe elementy mocujące typu nity czy śruby. Dzięki temu kurtynę może wykonać niemal każdy we własnym zakresie.

Zawiesia rurowe
Przy pomocy zawiesi rurowych mogą być mocowane pasy o szerokości: 200mm, 300mm i 400mm.
Maksymalna wysokość kurtyn wynosi 7m. Zawiesia rurowe zapewniają bardzo stabilne mocowanie pasów. Najczęściej są polecane na kurtyny paskowe pełniące funkcję przegród lub ścianek.

Ocena*

Dobry produkt
Średnia ocena dla tej grupy produktowej [Mocowanie kurtyn PCV] wynosi 0. Jeśli jesteś naszym klientem, dodaj swoją opinię.
Ostatnia opinia dodana: Jakiś czas temu
Oceń nas

  Dobry produkt

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Nie ma tu się nad czym rozpisywać - jeśli mocowanie kurtyn PCV, to tylko PCV Expert. Polecam z czystym sumieniem, warto sprawdzić.
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0

  Mocowania na medal

  Opinia zweryfikowana zakupem
  Jeżeli chodzi o mocowania do kurtyn, to tylko od PCV Expert. Doskonała jakość, dobra cena, nie ma się do czego przyczepić.
  Czy ten komentarz był użyteczny? 0