Folia PCV antyinsektowa

5.00 (10 opinii)

Wybierz rozmiar pasa

Wyczyść

Ile metrów

Kod produktu: N/A

 • kolor: żółto-pomarańczowy, przezroczysty
 • temperatura użytkowa: od -15℃ do +50℃
 • wymiary (szerokość x grubość): 200mm x 2mm, 300mm x 3mm
 • długość pełnej rolki: 50mb
 • forma sprzedaży: pełne rolki (50mb) lub materiał cięty na wymiar (1mb)
 • informacje dodatkowe: odstrasza insekty, zapach trawy cytrynowej

Aby sprawdzić dostępne wymiary, ceny oraz czas wysyłki wybierz przycisk – Skonfiguruj ten produkt

Folia PCV antyinsektowa

Folia PCV antyinsektowa została stworzona z myślą o lepszej ochronie przed owadami, a w szczególności komarami i muchami. Tworzywo jest przezroczyste, ma wyraźne żółto-pomarańczowe zabarwienie. Wyróżnia je zapach trawy cytrynowej. Posiada właściwości antyinsektowe, odstraszając niechciane owady.

Folia antyinsektowa skutecznie odstrasza do 80% wszystkich komarów. Do tego, zabija 100% komarów, które miały kontakt z materiałem. Środek aktywny, odpowiedzialny za odstraszanie i zabijanie owadów, został przebadany i jest w pełni bezpieczny dla ludzi.

Badania zostały przeprowadzone w Instytucie Pasteur de Lille we Francji, przy użyciu metody MTT (ocena aktywności dehydrogenazy mitochondrialnej) na keratynocytach. W wyniku tych badań stwierdzono, że substancja w kontakcie ze skórą nie jest toksyczna. Materiał jest zalecany przez WHO (Światową Organizację Zdrowia), w walce z chorobami przenoszonymi przez komary. (Wyniki zawiera raport nr FSR-IPL 120404 oraz FSR-IPL 120603 wykonany przez Institut Pasteur de Lille, France)

Folia PCV antyinsektowa – wykorzystanie

Folia PCV antyinsektowa jest wykorzystywana na kurtyny paskowe do zasłaniania otworów drzwiowych i bramowych. Sprawdza się również jako przegrody wydzielające pomieszczenia. Najczęściej stosowana jest wewnątrz pomieszczeń:

 • w domach,
 • sklepach,
 • magazynach,
 • szkołach,
 • supermarketach,
 • szpitalach.

<nbsp;>

Folia PCV antyinsektowa znajduje również zastosowanie w przemyśle i przetwórstwie spożywczym, zakładach mięsnych i zakładach przetwórstwa warzyw i owoców.

Poza właściwościami odstraszającymi owady folia antyinsektowa posiada parametry techniczne zbliżone do folii typu Standard. Wszystkie swoje właściwości utrzymuje w temperaturze od -15°C do +50°C. W tym zakresie temperatury jest elastyczna, odporna na uderzenia i zarysowania, nie pęka podczas wielokrotnego zginania. Jest skutecznym izolatorem, zatrzymuje ciepło oraz pochłania i odbija fale dźwiękowe.

Chcę napisać opinię
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj, co na temat produktu Folia PCV antyinsektowa sądzą jego użytkownicy

 1. Szymon_Z

  POLECAM

  Opinia dodana:

  Jakiś czas temu

  Folia PCV antyinsektowa sprawdza się znakomicie. W naszej hurtowni zawsze był problem z owadami, zwłaszcza latem. Nowa folia i problem znikł 🙂

  OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
 2. Natalia Wójcik

  POLECAM

  Opinia dodana:

  Jakiś czas temu

  Folia antyinsektowa jest niezastąpiona w moim sklepie. Problem z owadami zawsze był zmorą dla mnie i klientów. Całe szczęście, trafiłam na PCV Expert i nawet latem mam spokój od muszek i innych owadów.

  OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
 3. Zygmont.p

  POLECAM

  Opinia dodana:

  Jakiś czas temu

  Wiem, że folie antyinsektowe w wielu branżach są po prostu niezbędne. Tak samo było w naszym przypadku – gdy zamontowaliśmy folie od razu było lepiej i przede wszystkim higieniczniej. Dzięki za szybką realizację zamówienia, jestem naprawdę zadowolony.

  OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
 4. Igor.P

  POLECAM

  Opinia dodana:

  Jakiś czas temu

  Lato za pasem, więc musieliśmy wyposażyć się w folie PCV antyinsektowe, bo w przeciwnym wypadku nie dalibyśmy sobie rady z owadami wpadającymi do hali.

  OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
 5. Paweł.i

  POLECAM

  Opinia dodana:

  Jakiś czas temu

  No jestem zachwycony! Komary to prawdziwe utrapienie, ale jest… folia PCV przeciw owadom! O dziwo nie, nie kupiłem jej do sklepu, czy jakiegokolwiek innego miejsca, a do swojego mieszkania 😀 W końcu mogę spać spokojnie, bez tego upiornego bzyczenia nad uchem.

  OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
 6. Zbyszek J.

  POLECAM

  Opinia dodana:

  Jakiś czas temu

  Prowadzę maly warzywniaczek i mam problem z owadami. Rozmawiałem ostatnio z kolegą i opowiadał mi, że antyinsektowa folia PCV świetnie sprawdza się u niego na magazynie. No to co? Spróbowałem i rewelacja 😀 Gdybym tylko wiedział o tym wcześniej… 😀

  OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM