Ekrany spawalnicze

Ekrany spawalnicze

Ekrany spawalnicze mają za zadanie osłaniać przed szkodliwym promieniowaniem, iskrami i odpryskami, które powstają podczas spawania przy pomocy łuku elektrycznego. Należy je stosować w pobliżu stanowisk spawalniczych, w celu zapewnienia ochrony osobom nie biorącym udział w procesie spawania.

Ekrany spawalnicze mają postać stelaży z wypełnieniem z folii spawalniczej. Mogą być wykonane w wersji stacjonarnej lub przenośnej. Folia spawalnicza jest dostępna w kilku wariantach wykonania, które różnią się stopniem przeźroczystości i kolorem, grubością materiału oraz szerokością wstęgi.

Folia na ekrany spawalnicze

Folie stosowane na ekrany spawalnicze są dostępne w różnych rozmiarach. Standardowa oferta materiałów obejmuje wstęgi o wymiarach (szerokość x grubość):

  • 200mm x 2mm
  • 300mm x 2mm
  • 300mm x 3mm
  • 570mm x 1mm
  • 1400mm x 0.4mm

W podanych rozmiarach dostępne są wszystkie warianty kolorystyczne, czyli o różnym stopniu przepuszczania światła widzialnego. Oferta obejmuje kolory: brązowy, czerwony, jasny zielony, ciemny zielony mat.

Materiał standardowo jest dostępny w postaci pasów o długości 50m, zwiniętych w rolki. Na indywidualne życzenie materiał może być pocięty i dostarczony w krótszych odcinkach.

Ocena*

Dobry produkt
Średnia ocena dla tej grupy produktowej [Ekrany spawalnicze] wynosi 0. Jeśli jesteś naszym klientem, dodaj swoją opinię.
Ostatnia opinia dodana: Jakiś czas temu
Oceń nas